WEBDESIGN
základní informace
Tvorba webových stránek je v poslední době asi mojí největší zálibou (vynecháme-li samozřejmě letadla). Začal jsem s tím asi před dvěma lety, kdy jsem jen tak z nudy zkoušel vytvořit stránky naší třídy. Ty pak prodělaly řadu změn a rozšíření a fungují i nyní, kdy už naše třída vlastně neexistuje.

Postupem času jsem vytvářel i další jednoduché stránky a získával tak cenné zkušenosti. Myslím si totiž, že právě zkušenosti jsou v této činnosti to nejdůležitější.

Nemám moc rád nějaké programování, psaní stupidního kódu, ale tvorba www-stránek, to je něco zcela jiného. Nejvíc se mi na tom líbí ta volnost, ale zároveň i jistá omezení v grafice. Prostě je to něco, co mě opravdu chytlo...
Netvrdím, že jsem nějaký profík, ovládám jen HTML, trochu CSS a občas to obohatím upraveným JavaScriptem. V poslední době jsem se ale začal věnovat i dynamickýcm stránkám, konkrétně pak kombinaci PHP a MySQL a i to mě začalo kupodivu bavit. Dříve jsem se toho obával, poněvač jde vlastně zas jen o programování, ale když jsem tuto svoji averzi překonal a trochu do toho pronikl, začalo se mi to líbit. Dalo mi to další možnosti.

Takže pokud by jste měli zájem, můžu něco udělat i pro Vás.
Většinu svých "projektů" jsem dělal jen tak pro své osobní potěšení nebo pro kámoše, ale mám i zkušenosti s komerčními stránkami, dělanými na zakázku. Na tvorbu www stránek mám živnostenské oprávnění, takže se nemusíte obávat nějakých potíží z práce na černo!
Však se ozvěte a nějak se už dohodnem... :)

Pokud si chcete prohlídnout nějaké mé předešlé projekty, mrkněte na reference...

Pro ty, kteří s tvorbou stránek teprve začínají, tu mám pár užitečných odkazů...